Series
Ratings
108- There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 4.0
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5- Helluva Boss Season 2Rated ★ 4.0
- Helluva Boss Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Ultraman GaiaRated ★ 4.5
Ultraman DynaRated ★ 4.0
Ultraman TigaRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5