Series
Ratings
13- Abnormal SummitRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 2.0
Once Upon a TimeRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0