Series
Ratings
127- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.5
- The Interest of LoveRated ★ 2.0
- Mask GirlRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 5.0- Inspector KooRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 2.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0- White ChristmasRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Baek Hee Has ReturnedRated ★ 2.0
Ordinary LoveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 0.5
Han River BalladRated ★ 0.5- Housewife's RebellionRated ★ 4.0