Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0- 유희왕 2기Rated ★ 5.0
Major Season 1Rated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5- Adventure TimeRated ★ 4.5
- Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5