Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0