Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5- Whispering CorridorsRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0