Series
Ratings
90
Dear My FriendsRated ★ 4.0- Summer StrikeRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- The PlaylistRated ★ 3.5
- Super Pumped: The Battle for UberRated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5- One Dollar LawyerRated ★ 3.5
- Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 3.5
- The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
The Loudest VoiceRated ★ 4.0