Series
Ratings
39
ExtracurricularRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
SignRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0