Movies
Ratings
335- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5- Vini Jr.Rated ★ 3.5
- The Final: Attack on WembleyRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 4.0- PeléRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0