Series
Ratings
100- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
- World of Street Woman FighterRated ★ 4.0
- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0- Bloody Game Season 2Rated ★ 5.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 5.0- Squid Game Season 3Rated ★ 4.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5
- 찐팬구역Rated ★ 4.0
- Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
- Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
- Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.5
- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Agents of MysteryRated ★ 4.5
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 4.0