Series
Ratings
135
Golden TimeRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 5.0- D-DayRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0