Series
Ratings
11
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
WATCHERRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
Psychopath DiaryRated ★ 2.0- Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
- The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0