Series
Ratings
23
YouRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 4.5- Delicious GuysRated ★ 1.0
Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 3.0
Take Me to Love & MealRated ★ 4.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 3.5

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Witch HuntRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
I Order YouRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0