Series
Ratings
28
SKY CastleRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0- The Cosby ShowRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0