Series
Ratings
200
Why Women KillRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 1.0
DexterRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 1.5