Series
Ratings
48
THE JUNGLE BOOK2Rated ★ 2.0
The Lion King 3 Hakuna MatataRated ★ 3.0
Arakawa Under the Bridge x BridgeRated ★ 3.0
Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 1.5
Good Day for Gag Manga PlusRated ★ 1.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 3.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 2.5
Food Wars!Rated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0
Ojamajo Doremi Na-i-shoRated ★ 3.0
Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 3.0
Space BrothersRated ★ 3.0
Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.0