Series
Ratings
1190- Absolute Zero Season 4Rated ★ 3.0
Absolute Zero Season 2Rated ★ 3.0- Absolute Zero Season 5Rated ★ 1.0
- Potion Will Save MeRated ★ 1.0
- Touring After the ApocalypseRated ★ 1.5
- Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 2.0
- Inexpressive Kashiwada and Expressive OotaRated ★ 0.5
- Style of Hiroshi Nohara's LunchRated ★ 2.0
- Backstabbed in a Backwater Dungeon: My Trusted Companions Tried to Kill Me, But Thanks to the Gift of an Unlimited Gacha I Got LVL 9999 Friends and Am Out For Revenge on My Former Party Members and the WorldRated ★ 0.5
- Mechanical MarieRated ★ 1.5
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
- GeGeGe no Kitaro Watashi no Aishita Rekidai GegegeRated ★ 3.5
- With You and the RainRated ★ 1.5
- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 1.5
- 浅見光彦~最終章~Rated ★ 2.0
- Their MarriageRated ★ 3.5
- The Kidnapping DayRated ★ 3.5
- Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 2.0
- Dai Tsuiseki ~Keishicho SSBC Kyokohan-gakari~Rated ★ 2.0
- The Last Forensic ScientistRated ★ 0.5