Series
Ratings
47
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
Bleach: The SubstituteRated ★ 3.0
Bleach: The BountRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.0
Nintama RantaroRated ★ 4.0
Zatch Bell!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
まんが日本昔ばなしRated ★ 5.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
TorikoRated ★ 2.0
Hikaru no GoRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
ドラえもんRated ★ 4.0