Series
Ratings
82
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- Romance in the RainRated ★ 3.5