Series
Ratings
28
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
24 Live Another DayRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
みんな!エスパーだよ!Rated ★ 4.0
Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
BakumanRated ★ 3.0
Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 3.0
Princess JellyfishRated ★ 2.0
South ParkRated ★ 3.5
Case ClosedRated ★ 3.0
3000 Leagues in Search of MotherRated ★ 3.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
Space BrothersRated ★ 3.0
Powerpuff GirlRated ★ 3.0
TouchRated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.5
24Rated ★ 4.0