Series
Ratings
23- Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
Kyojo 2Rated ★ 3.5
KyojoRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0- The AcolyteRated ★ 4.0
- Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
The Family GameRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
- Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.0