Series
Ratings
87
Go! AnpanmanRated ★ 4.0
CenerentolaRated ★ 4.0
Negima!Rated ★ 3.5
英雄伝説 空の軌跡 THE ANIMATIONRated ★ 2.5
Supernatural The AnimationRated ★ 4.0
CAT SHIT ONE -THE ANIMATED SERIES-Rated ★ 2.5
Tales of PhantasiaRated ★ 4.0
モエかんRated ★ 4.0
Kikaider 01 The AnimationRated ★ 3.0
GR: Giant RoboRated ★ 3.0
パズルRated ★ 4.0
학교의 계단Rated ★ 3.5
판도라 ~ 영원한 생명 ~Rated ★ 4.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 4.0
熱中時代2011Rated ★ 2.5
時は立ちどまらないRated ★ 3.5
KaoRated ★ 5.0
Kaibutsu-kun SpecialRated ★ 4.0
최후의 만찬~형사 토노 카즈유키와 7명의 용의자~Rated ★ 2.5
この世界の片隅にRated ★ 3.5