Series
Ratings
115
Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 4.5
KoyomimonogatariRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Drop Kick on My Devil!!Rated ★ 3.5
Happy Sugar LifeRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
CitrusRated ★ 4.0
JormungandRated ★ 4.5
Blade of the ImmortalRated ★ 4.0
Wanna Be the Strongest in the WorldRated ★ 1.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Goblin SlayerRated ★ 4.0
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Domestic GirlfriendRated ★ 3.5