Titles you rated
The CallRated ★ 3.0
Tai Chi ZeroRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
White House DownRated ★ 2.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 4.0- Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Conan the BarbarianRated ★ 4.0
Conan the BarbarianRated ★ 4.0
Bulletproof MonkRated ★ 3.0- The Fox FamilyRated ★ 2.0
The PromiseRated ★ 2.0
Painted SkinRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
Reign of FireRated ★ 2.0
Last Action HeroRated ★ 3.0
BladeRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0