Series
Ratings
110- Baby ReindeerRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
The Office Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.0
GirlsRated ★ 2.0
Friends Season 10Rated ★ 3.5
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 3.5
Friends Season 7Rated ★ 3.5