Series
Ratings
13
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- White ChristmasRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0