Movies
Ratings
1005
RushRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
French KissRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0- Blood RainRated ★ 3.0
- MayonnaiseRated ★ 3.0
K2Rated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 4.5
The Phantom LoverRated ★ 4.0
Big MiracleRated ★ 3.5
World Trade CenterRated ★ 3.5- Night FlightRated ★ 2.5
ShowgirlsRated ★ 3.5
The EelRated ★ 4.0- Yellow HairRated ★ 3.0
- Bravo, My LifeRated ★ 3.0
- Mister MamaRated ★ 3.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 3.5
Up Close & PersonalRated ★ 4.0