Movies
Ratings
625- AnimaRated ★ 3.0
- Concrete MarketRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
- BugoniaRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 2.0- Leaving MomRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 2.5- The World of LoveRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5