Series
Ratings
44
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- 21st Century Grand Prince's WifeRated ★ 1.0
- Inventing AnnaRated ★ 4.0
- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
- His & HersRated ★ 3.0
- Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.0
- Dynamite KissRated ★ 3.0
- Black DovesRated ★ 4.0
- Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.5- Chef's Table: FranceRated ★ 3.5
- Somebody Feed PhilRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5- Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- Family PlanRated ★ 4.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.5