Series
Ratings
59
Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
LostRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5