Series
Ratings
70- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 2.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0- The TrunkRated ★ 2.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 0.5
- Narco-SaintsRated ★ 0.5

Damn Good CompanyRated ★ 4.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
- My NameRated ★ 2.0

I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0- Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0