Series
Ratings
71
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Merry MaryRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0- Nonstop 5Rated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 1.5
New NonstopRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 1.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0