Series
Ratings
25
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
도쿄전력소녀Rated ★ 3.0
일본인이 모르는 일본어Rated ★ 2.5
Tales of the BizarreRated ★ 3.5- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.0
Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
Densha otokoRated ★ 4.0
おせんRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Smile, YouRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0