Titles you rated
SignsRated ★ 2.5
The PiperRated ★ 1.5
JawsRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
A Ghost of a ChanceRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.5
The Amityville HorrorRated ★ 3.5
Wrong TurnRated ★ 3.5- Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 2.0
Friday the 13thRated ★ 4.5
ScreamRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 3.5