Series
Ratings
16
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
GokusenRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0