Movies
Ratings
19
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 0.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 0.5