Series
Ratings
81- The ManipulatedRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- As You Stood ByRated ★ 4.0
- The Murky StreamRated ★ 3.0
- Nine PuzzleRated ★ 4.0
- Mercy for NoneRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5- TempestRated ★ 2.5
- Low LifeRated ★ 3.0
- AemaRated ★ 2.0
- Hyper KnifeRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 3.5
- Uncle SamshikRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0