Series
Ratings
69- First LoveRated ★ 4.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
YouRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5- Black MirrorRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0