Series
Ratings
161
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 4.0
Princess Tutu: Kapitel des EiesRated ★ 5.0
Lost UniverseRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Turn-A GundamRated ★ 4.0
Gulliver BoyRated ★ 3.0
Gunslinger GirlRated ★ 3.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 2.0
YadamonRated ★ 4.0- To HeartRated ★ 4.0
Floral Magician Mary BellRated ★ 4.0
KanonRated ★ 5.0
Maria Watches Over UsRated ★ 5.0
Air MasterRated ★ 4.0
Magical Girl Raising ProjectRated ★ 3.0
RahXephonRated ★ 3.0
Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 3.0