Movies
Ratings
251
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 1.5
The ExpendablesRated ★ 1.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
RockyRated ★ 4.5