Movies
Ratings
1044
End of DaysRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
The Real McCoyRated ★ 2.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Strange DaysRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.5
Drop ZoneRated ★ 2.0- Wuroi-mae From Outer SpaceRated ★ 2.0
HeatRated ★ 4.5
Vertical LimitRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 0.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0