Series
Ratings
18- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5- Never Have I EverRated ★ 3.5
- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5

The UntamedRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Eternal LoveRated ★ 3.0- Handsome SiblingsRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
GirlsRated ★ 3.5
Hana KimiRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0