Series
Ratings
214
Severance Season 1Rated ★ 4.5
PluribusRated ★ 3.5
VivantRated ★ 3.5- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- Beyond the BarRated ★ 3.0
- IronheartRated ★ 1.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
- Friendly RivalryRated ★ 3.0
- King the LandRated ★ 3.0
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
BARTENDER Glass of GodRated ★ 4.5- Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 3.5
- The PenguinRated ★ 4.0
- Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5