Series
Ratings
152- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 0.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Queen of TearsRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0