Series
Ratings
66- The ResidenceRated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.5- Love ScoutRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Your HonorRated ★ 2.5
- DoubtRated ★ 3.5
- The AuditorsRated ★ 3.0
- Uncle SamshikRated ★ 2.0
- The 8 ShowRated ★ 2.5
- Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
- Jin JinRated ★ 3.5
- Love AttackRated ★ 3.0

Overlap Knife, KnifeRated ★ 2.5