Series
Ratings
202- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.0
WantedRated ★ 4.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 1.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 1.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 1.0
Bubble GumRated ★ 4.0- Cutie PieRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0