Series
Ratings
102- Dear XRated ★ 2.0
- Romantics AnonymousRated ★ 4.0
- Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5
- My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 3.0
- My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 4.0
- Would You Marry Me?Rated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
- Geek GirlRated ★ 3.5
- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
My Happy MarriageRated ★ 3.0- Dear HongrangRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0- Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
- Bridgerton Season 3Rated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5