Series
Ratings
27
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
Initial D: Second StageRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor Who Special: Twice Upon a TimeRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 5.0