Titles you rated
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 4.0
Bad CoupleRated ★ 3.0
마지막 약속Rated ★ 2.0
Go! Mrs. Go!Rated ★ 3.0
Fabulous NeighborRated ★ 2.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 4.0
Winter BirdRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 2.0- Run HanyRated ★ 3.5
The Great MerchantRated ★ 3.0
Definitely NeighborsRated ★ 4.0- Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.0
- Inspector GadgetRated ★ 4.0
- Hair ShowRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5