Series
Ratings
81
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0- Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5